Anglický kokršpaněl

VÍTEJTE NA KOKŘÍM WEBU

Zde jsou stránky mezinárodně chráněné chovatelské stanice anglických kokršpanělů DIVUS DONUM, lépe řečeno stránky kokřích krasavic.

Upozornění návštěvníkům

Tento web se točí kolem tří kokřích krasavic, tak jako se točí náš život kolem nich a věřte mi, život s kokrem nebo vedle něj je hodně divoká jízda.

Sekce foto č. 2

 

 

 

Fotogalerie: Divusdonum - anglický kokršpaněl

Tato fotogalerie je prázdná.

Novinky

24.01.2014 11:32

POSLEDNÍ VOLNÝ PEJSEK

Poslední volný pejsek z vrhu ,,F´´ jménem FORTIS - (SILNÝ). AKTUÁLNÍ FOTOGRAFIE PO ROZKLIKNUTÍ       
31.10.2013 11:41

MÁME ŠTĚŇATA NA PRODEJ

z leva: 1. Fortis (silný), 2. Ferinus (divoký) - PRODANÝ, 3. Fide´lis (věrný) - PRODANÝ, 4. Fabbro (kovář) - PRODANÝ, 5. Fratello (bratr) - PRODANÝ. Více fotgrafií najdete v sekcich štěňata a ve fotogalerii - new foto - vrh F a nebo víkendy na chalupě se štěňátky
11.09.2013 12:55

MÁME ŠTĚŇÁTKA

S radostí oznamuji, že se nám dne 9.9.2013 narodila štěňátka, máme krásných 5 kluků, 2 modré bělouše a 3 oranžové bělouše.     TAK KLUCI UŽ MAJÍ TÝDEN  
04.06.2013 12:26

BEASIS DIVUS DONUM MÁ ŠTĚŇATA

S radostí oznamuji, že fenka Beasis Divus Donum (Sisinka) - porodila 30. května v chovatelské stanici JANESSIS 5 krásných štěňátek. 2 kluky modré bělouše, 2 fenky černo-bílé barvy a 1 fenku oranžového bělouše. Štěňátka budou k odběru za 7 týdnů.
19.03.2013 19:59

Pejsek na prodej - Ebo Divus Donum (Toby)

Ze zdravotních důvodů majitele pejska se nám v 7 měsících vrátil pejsek Toby, hledáme pro něj hodné majitele, co by si jej koupili.
01.10.2012 20:41

NOVÉ FOTO ŠTĚŇAT - VÍKEND NA CHALUPĚ

Tento víkend jsme byli se štěňátkama na chalupě našich kokřích kamarádek a bylo tam štěňátkům moc dobře,podívejte se sami, jak jim ten venkovský vzduch prospěl:-)    
29.08.2012 10:32

MÁME ŠTĚNÁTKA

    S radostí oznamuji, že ze dne 27.8.2012 na 28.8.2012 se nám narodilo 5 štěňátek. Máme 4 holčičky a 1 chlapečka. Zbarvení modrý bělouš s pálením (tricolor) a modrý bělouš. FOTO VIZ. ŠTĚŇATA
02.12.2011 13:53

S bolestí v srdci se loučím s mojí Petynkou

Petynko, moje srdíčko čtyřnohé, sedím a vzpomínám, jak jsem si Tě 24.8.2005 vybral mezi Tvými sourozenci, podívala jsi se na mě a mně bylo jasné, že Tě chci, že Ty jsi moje krásná fenka-holčička, kterou jsem si 1.9.2005 odvážel z Ostravy do Brna, kdy jsi skoro celou cestu prospala. Jen...
24.07.2011 20:53

Beasis Divus Donum (Sisinka)

S radostí oznamuji, že fenka z mého chovu Beasis Divus Donum získala titul Krajské výtězky v rámci fen anglických kokršpanělů. Moc děkuji majitelce a hendlerce Jarce Olšanikové za prezentaci a úpravu vzhledu feny. Děkuji holky a jen tak dál.    

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode